Yangın Kapısı İmalatı

Yangın Kapısı İmalatı, Firmamız yıllardan beri ekiplerimiz ve son derece teknolojik cihazlarla yangın kapısı imalatının satışının hizmeti verilmektedir.

Yangın Kapısı İmalatı Hakkında

Yangın kapısı imalatınıİşini önem veren personeller ve çalışanlar son teknoloji ile yangın kapısı ihtiyaçlarımız için çözüm üretiyor ve üretim standartlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Türkiye’de tüm il ve ilçelerde montaj dahil kullanıma teslim yapabiliriz. Montaj ekiplerimizin satış sonrası da ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşandığınızda her zaman hizmete hazır beklemektedir. 20 yıllık üretim tecrübesi olan fabrikamız çatısı altında ülkemiz ve tüm dünya için ödün vermeden yangın kapısı üretimi yapıyoruz. Fabrikamız en son teknoloji ürünü makinelerle ürettiği yangım imalattı gelişmeye başlamıştır. Batı ve kuzey Avrupa başta olmak üzere tüm dünyaya ihraç etmeye başlamıştır. Fabrikamız kuzey Avrupa’daki laboratuvarlarda testi gerçekleştirilen imalatı ebatının büyüklüğü sebebiyle yüksel imalat geçerliliğini korumaktadır. Fabrikamız ürettiği yangın kapısı firması özellikleri dişin da yoğun kullanıma uygunluklarıyla da emsalsizdir.

Yangın Kapısı İmalatındaki Özellikleri

  • Büyük ebatlarda uygulanabilirler.
  • Güçlü ve dayanıklı panel yapısına sahiptir.
  • Fabrikamızda yoğun kullanıma uygun olarak yangın kapısı yapılmaktadır.
  • Paslanmaz çelik panel kaplama ve ray Opsiyonu mevcuttur.
  • Yangın kapıları üzerinde panik bar ve yaylı menteşe bulunmaktadır.

Fabrikalarımızda özen ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir. 60, 90,120 dakika alev dayanım özelliği bulunan kapılarda kaçış anında açılmayı kolaylaştırmaktadır. Fabrikamızda bulunan tek kanat ve çift kanatlı olarak uygulama yapılabilmektedir.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni

Diğer Makaleler

Yangın Sprinkleri

Yangın Sprinkleri


Devamı

Demir Doğrama

Demir Doğrama


Devamı

Çelik Çatı

Çelik Çatı


Devamı

Yangın Kapısı

Yangın Kapısı Firmaları Yangın kapısı hayati öneme sahip olan yangından korunma tedbirlerinden biri olduğu için yangın kapısı firmaları da hayati öneme sahip olmaktadır. İşinin ehli, standartlara uygun ve yangın anında size kolaylık sağlayacak kapılar üreten bir firma ile standartlara aykırı üretim yapan firmalar bir olamaz. Bu nedenle binanız için gerekli olan yangın kapıları için doğru bir firma ile çalışmak can güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Günümüzde yangın kapısı üretimi yapan çok sayıda firma vardır. Bu firmalardan yangın kapısı tedariki yaparken yangın kapısı üretme yetki belgesi


Devamı

Yangın Merdiveni

Yangın Merdiveni


Devamı